Usługa dostępna jest wyłącznie dla posiadaczy kart Mastercard i polega na obciążeniu karty nadawcy i uznaniu wskazanej przez nadawcę karty odbiorcy.

Działanie usługi jest uzależnione od twojego banku. Jeśli bank, który wydał Twoją kartę nie obsługuje transakcji w ramach przelewu z karty na kartę, transakcja nie zostanie zrealizowana. Zwykle uznanie następuje do 30 minut, ale o godzinie zaksięgowania transakcji na koncie Karty płatniczej odbiorcy decyduje bank odbiorcy.

Kod CVV2 są to trzy ostatnie cyfry z odwrotu karty za podpisem.

Z Monetia24 wyślesz pieniądze do wszystkich banków w Polsce.

Opłaty zależą od rodzaju, waluty oraz wysokości transakcji. Szczegółowy cennik znajduje się pod adresem http://monetia24.com/cennik

Nie – wypłata w Agencji dokonywana jest tylko i wyłącznie w złotówkach.

Osoba która ma odebrać gotówkę musi udać się do wskazanej przez nadawcę Agencji Monetia, podać kasjerowi dokument tożsamości oraz kod PIN. Po weryfikacji prawidłowości danych i podpisaniu potwierdzenia wypłaty, gotówka zostanie wypłacona.

Kod PIN otrzymany emailem należy przekazać we własny ustalony sposób (telefon, mail itp.) osobie która ma otrzymać gotówkę we wskazanej agencji Monetii.

Podczas rejestracji transakcji w monetia24.com wskazujemy dane osoby której chcemy przekazać środki oraz adres agencji w której ta osoba może odebrać gotówkę. Po akceptacji obciążenia karty przez Operatora Płatności otrzymasz email w którym podany będzie kod PIN do wypłaty

Za pośrednictwem systemu Monetia24.com można przelać środki z karty do odbioru przez wskazaną osobę w jednej z blisko 700 agencji sieci Monetia. Adresy agencji dostępne są na stronie monetia24.com oraz po zalogowaniu do systemu monetia24.com w zakładce Wypłata w Agencji.

Nie – dane karty Klientów są przesyłane i przechowywane bezpośrednio na serwerach Operatora Płatności - firmy eCard S.A.

Potwierdzenie realizacji transakcji dostępne jest po zalogowaniu w zakładce Historia Transakcji.

Nie – przelewu można dokonać tylko na rachunek w PLN.

Przyjmujemy płatności kartami VISA i MasterCard.

Pomoc

+48 801 332 260

+48 58 665 70 45

opłata zgodnie
z cennikiem operatora