KRÓTKO O NAS

Monetia to Krajowa Instytucja Płatnicza działająca na podstawie zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego (KNF). Jesteśmy największą, ogólnopolską, siecią agencji płatniczych. Posiadamy blisko 700 placówek w całej Polsce, które miesięcznie obsługują pół miliona Klientów.

Naszą misją jest umożliwienie naszym Klientom TANIO, SZYBKO i BEZPIECZNIE realizować płatności. Idea ta przyświecała nam również podczas tworzenia platformy Monetia24 która pozwoli Państwu TANIO, SZYBKO i BEZPIECZNIE realizować przekazy pieniężne z zagranicy.

Monetia24 pozwala na realizację przelewów na dowolny rachunek bankowy w Polsce a także umożliwia wysłanie pieniędzy do odbioru w gotówce w jednej z naszych 600 Agencji. Dzięki przelewom na rachunek bankowy mogą Państwo opłacić swoje rachunki w Polsce lub zasilić konto swoje lub swoich bliskich.

Prosta i przejrzysta procedura rejestracji oraz wykonania transakcji pozwoli Państwu na szybkie i tanie przekazanie pieniędzy. Przelewy realizowane są w ciągu 1 dnia roboczego! Bezpieczeństwo wszystkich przelewów gwarantuje nasza licencja Krajowej Instytucji Płatniczej. Nasze ponad 11 letnie doświadczenie na rynku przekłada się na zaufanie Klientów, dla Państwa wygody i oszczędności rozszerzamy nasze usługi o przekazy pieniężne.

Monetia24 - Zapraszamy!