Przelewy z Anglii do Polski

Monetia24 to jeden z najprostszych sposobów wysyłania przekazów do Polski. Nasz serwis oferuje następujące metody dokonywania przekazów zagranicznych

1. Najprostszym i zarazem najtańszym sposobem na przekazanie środków do Polski jest dokonanie przelewu na wskazany rachunek w polskim banku. Po szybkiej rejestracji w serwisie wystarczy tylko wskazać kwotę PLN jaką powinien otrzymać odbiorca, jego dane oraz numer rachunku bankowego. Wskazujemy tytuł przelewu i zatwierdzamy przekaz. W kolejnym kroku dokonujemy opłacenia przekazu za pomocą karty Mastercard lub Visa i gotowe. Przekaz trafi na wskazany rachunek najpóźniej następnego dnia roboczego.

2. Jedną z szybszych opcji jest dokonanie przekazu zagranicznego z odbiorem gotówki. Po rejestracji w serwisie wskazujesz tylko jedną z ponad 700 lokalizacji (oddziałów Monetia) w której odbiorca będzie mógł odebrać środki. Następnie podajesz jego imię i nazwisko, zatwierdzasz przekaz. Wystarczy już tylko dokonać opłaty kartą płatniczą. Po chwili otrzymasz mailem indywidualny kod odbioru, który musisz przekazać odbiorcy. Odbiorca może podjąć przekaz zagraniczny już po 15 minutach. Musi mieć przy sobie dowód osobisty i kod odbioru.

3. Warto zwrócić również uwagę na możliwość dokonania przekazu z karty na kartę. Zaletą tego przekazu jest jego szybkość. Zwykle środki są dostępne na rachunku bankowym wskazanej karty w ciągu kilku minut. Rozwiązanie polega na tym, że nadawca przekazu podaje numer swojej karty płatniczej oraz numer karty płatniczej odbiorcy. Po podaniu tych informacji Monetia24 przedstawi w jakiej walucie będzie realizowany przekaz. Wystarczy już tylko wpisać kwotę jaką chcemy wysłać i zatwierdzić przekaz. Środki po chwili będą dostępne dla odbiorcy. Rozwiązanie dostępne jest wyłącznie dla posiadaczy kart Mastercard i jeszcze nie wszystkie karty umożliwiają dokonanie takiego przekazu.

Z jakiego przekazu skorzystasz – wybór należy do Ciebie!